Stavební pozemky 

 

Vážení klienti,

v případě prohlídek s naším makléřem : Všechny Vám prezentované nemovitosti naší Realitní kanceláří, pokud se rozhodnete koupit vy, nebo člen rodiny a Váš známý, se zavazujete koupit výhradně prostřednictvím agentury Realitní a finační kanceláře RIVA / Stellamar.hr a v případě koupě níže uvedených nemovitostí se zavazuji zprostředkovatelské agentuře zaplatit 3% (+ DPH) provize z kupní ceny nemovitosti, což zahrnuje všechny činnosti až do zapsání vlastnického práva do katastru + 1 % (+DPH) z kupní ceny za právní servis.

Podrobnější informace o nemovitostech např. polohy nemovitosti je možné pouze s podepsaným dokumentem o zprostředkování.

Tento dokument Vás zavazuje, pokud si Vámi vybranou nemovitost nemovitost koupíte, Kupní smlouvu uzavřít přes naši realitní kancelář nebo našeho partnera. Tento dokument je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.

MAR165/Poz/Rtina Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 450 m2 s výhledem na moře. 1.řada zástavby k moři, před pozemkem je velký svah jiného vlastníka, kde se nesmí stavět. Na pozemku lze postavit dům nebo apartmánový dům se 4 APT. Zastavitelnost pozemku v Rtina 40%, 4 APT, může se stavět přízemí, jedno patro, podkroví, 9,5 m2.