Pozemky stavební a zemědělské 

 

ID : 2159. Stavební pozemek na prodej v Zaton.
Pozemek má výměru 363 m2 a má pravidelný tvar. Infrastruktura je na zemi (elektřina, voda) Nachází se v centru Zatonu. Je to jen 300 m od moře a krásné písečné pláže. Veškeré další potřebné zázemí pro pobyt se nachází v bezprostřední blízkosti.
Dokumentace v pořádku.

Prodej stavebního pozemku s platným povolením na stavbu vily s bazénem. Pozemek má pěkný a pravidelný tvar o výměře 348m2. Nachází se vedle příjezdové cesty. Povolení se týká výstavby vily s bazénem skládající se z přízemí a horního patra. V přízemí je plánovaná kuchyně s jídelnou, obývací pokoj s východem na terasu, chodba, koupelna a komora. V...

ID: 1950TOR Prodej stavebního pozemku s povolením na stavbu rodinného domu s bazénem. Plocha pozemku 339 m2, obytná plocha objektu s terasami 142,69 m2, bazén 24,50 m2.
Pozemek se nachází v klidné lokalitě, jižně orientovaný a nabízí panoramatický výhled na moře a ostrovy. Lokalita umožňuje připojení elektřiny, na ostrově Vir se připojuje městský...

ID : 1981
Prodej stavebního pozemku v obci Kožino u Zadaru. Pozemek má rozlohu 630 m2, krásný a pravidelný tvar. Nachází se u asfaltové silnice, s infrastrukturou v terénu. Možnost výstavby domu s bazénem i bytových domů. Pozemek nabízí nádherný výhled na město Zadar a ostrovy. Vzdálenost od moře a pláže je cca 800 metrů.