Cena : 300 000 EUR   Apartmán 3KK se střešní terasou tzv. Penthouse

02.07.2024

ID: 2037 Prodej třípokojového bytu se střešní terasou ve 2. patře novostavby bytového domu v centru ostrova Vir. Nemovitost se nachází ve výborné lokalitě, v samém centru města. Veškerá občanská vybavenost nezbytná pro život a turistiku je v bezprostřední blízkosti. Je to pár minut snadné chůze (550 m) na krásnou pláž Jadro, kde najdete doprovodná zařízení a aktivity. Objekt je napojen na městský vodovod a kanalizaci.

Byt se skládá ze dvou ložnic, koupelny, toalety a prádelny, chodby, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, dvou krytých teras a střešní terasy. Má 2 parkovací místa. Byt je vybaven klimatizací, podlahovým vytápěním v koupelně a WC, elektrickými žaluziemi.

Krovní terasa.

Objekt je velmi moderně navržen, postaven kvalitně podle všech nejnovějších stavebních norem.


Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.