Cena : 249 000 EUR            Dům se 2 APT na Viru

20.01.2024

ID: 2077 Dům se dvěma apartmány na ostrově Vir je na prodej.

Dům se nachází na pozemku o velikosti 239 m2 a skládá se z přízemí a patra.

V přízemí se nachází dvoupokojový apartmán s obývacím pokojem, kuchyní, dvěma ložnicemi, koupelnou a krytou terasou. Venkovní schodiště vede do prvního patra, kde je identický byt.

Oba byty jsou zařízené a prodávají se tak, jak jsou.

Dům se nachází v klidné lokalitě a slepé ulici. Vzdálenost k moři je cca 300m. Do centra to trvá 5 minut chůze.

Dokumentace v pořádku, možná dohoda

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které je ozdobeno historickými památkami, stejně jako písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.