Cena : 280 000 EUR Novostavba Vir

02.07.2024

ID: 2036 Prodej třípokojového bytu se střešní terasou v 1. patře novostavby bytového domu v centru ostrova Vir. Nemovitost se nachází ve výborné lokalitě, v samém centru města. Veškerá občanská vybavenost nezbytná pro život a turistiku je v bezprostřední blízkosti. Je to pár minut snadné chůze (550 m) na krásnou pláž Jadro, kde najdete doprovodná zařízení a aktivity. Objekt je napojen na městský vodovod a kanalizaci. Byt je o velikosti 96,83m2. 

Byt se skládá ze dvou ložnic, koupelny, toalety a prádelny, chodby, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, dvou krytých teras a střešní terasy. Má 2 parkovací místa. Byt je vybaven klimatizací, podlahovým vytápěním v koupelně a WC, elektrickými žaluziemi.

Objekt je velmi moderně navržen, postaven kvalitně podle všech nejnovějších stavebních norem.

Dokončená stavba. K bytu patří krovní terasa.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které je ozdobeno historickými památkami, stejně jako písečná pláž Kraljičina.