Cena: 499 000 EUR                  Pěkný dům v první řadě k moři Vir

31.05.2024
id : 1771. Krásný dům na prodej, přízemí, 1. řada k moři na ostrově Vir. Nachází se v klidné oblasti a nabízí otevřený výhled na moře a Velebit. Před domem je malá písečná zátoka, ideální pro relaxaci a koupání bez davů lidí.
Dům byl postaven na pozemku o výměře 395 m2, obytná plocha 161 m2. Před pár lety prošel kompletní rekonstrukcí, spotřebiče byly kupovány nové před 1-3 lety. Je to velmi pěkně zařízené, zahrada také. Na dvoře několik komor, venkovní sprcha, gril, zahradní domek, jacuzzi atd. Zásobování vodou přes jímku (10m3) nebo studnu, drenážní septik. Na ostrově Vir probíhá připojování městského vodovodu a kanalizace.
Dům se skládá z kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem (výstup na terasu a výhled z pokojů na moře), ložnice (i s východem na terasu a výhledem), chodby, ložnice , WC a koupelna. Auto je možné zaparkovat ve dvoře a pár dalších před domem. Zařízení obsahuje klimatizaci pro vytápění/chlazení a kamna na dřevo.
Dokumentace je v pořádku.
Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.