Komerční  nemovitosti - apartmánové domy 

 

Vážení klienti,

v případě prohlídek s naším makléřem : Všechny Vám prezentované nemovitosti naší Realitní kanceláří, pokud se rozhodnete koupit vy, nebo člen rodiny a Váš známý, se zavazujete koupit výhradně prostřednictvím agentury Realitní a finační kanceláře RIVA / Stellamar.hr a v případě koupě níže uvedených nemovitostí se zavazuji zprostředkovatelské agentuře zaplatit 3% (+ DPH) provize z kupní ceny nemovitosti, což zahrnuje všechny činnosti až do zapsání vlastnického práva do katastru + 1 % (+DPH) z kupní ceny za právní servis.

Podrobnější informace o nemovitostech např. polohy nemovitosti, je možné pouze s podepsaným dokumentem o zprostředkování.

Tento dokument Vás zavazuje, pokud si Vámi vybranou nemovitost nemovitost koupíte, Kupní smlouvu uzavřít přes naši realitní kancelář nebo našeho partnera. Tento dokument je v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí.


Prodej samostatně stojícího domu s pěti bytovými jednotkami ve Viru, 200m od moře!
Nemovitost je nově postavená, plně vybavená a registrovaná pro cestovní ruch. Skládá se ze čtyř apartmánů se dvěma ložnicemi, kuchyní s obývacím pokojem, koupelnou a terasou - každý cca 70 m2.
Pomocná budova ve dvoře slouží k pobytu majitele v turistické sezóně.