Cena :  220 000 EUR            Byt 3KK na Viru

28.01.2024

ID: 1647 Prodej bytu S3 v novostavbě u moře na ostrově Vir. Nachází se v 1. patře menšího bytového domu. Nemovitost je  ve velmi vysokém standardu, podle nejvyšších stavebních standardů. Byt je ideální pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Také skvělá investice do turistického pronájmu. Pohodlná terasa nabízí nádherný výhled na moře.

Skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, vchodu, dvou ložnic, koupelny a terasy. Čistá užitná plocha bytu je 45m2. Dále má komoru na schodišti vedle vchodu do bytu. Dále k bytu náleží 2 parkovací stání. Má vlastní nádrž na vodu, biologicky odbouratelný septik.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.