Cena: 980 000 EUR                                1 řada k moři dům přímo u pláže

02.08.2023

ID: 1833 Dům se dvěma apartmány je na prodej ve výborné lokalitě na ostrově Vir v první řadě. 

Skládá se z přízemí a prvního patra. V přízemí se nachází apartmán s kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem, koupelnou, třemi ložnicemi a prostornou terasou. Vnější schody vedou do prvního patra domu, kde se nachází apartmán se třemi ložnicemi, kuchyní, jídelnou, koupelnou, obývacím pokojem a velkým balkonem s nádherným výhledem na moře. Pokoje jsou klimatizované. K domu náleží také garáž. Nemovitost je po kompletní rekonstrukci, dvůr je vydlážděný. V bezprostřední blízkosti jsou obchody, pekárny, kavárny, restaurace, pošta a veškerá další potřebná občanská vybavenost.

Dokumentace je v pořádku.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.