Cena : 380 000 EUR           Dům na Viru se 2 APT

03.02.2024

ID: 2089 Dvojdům se 2 byty je na prodej ve velmi žádané lokalitě na ostrově Vir. Nachází se v bezprostřední blízkosti pláže, obchodů, MHD, restaurací a podobně. Napojeno na městský vodovod a kanalizaci.

Stavba byla postavena na pozemku o výměře 151 m2, 86 m2 půdorysu budovy. Každý apartmán se skládá z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, koupelny, 2 ložnic a prostorných teras. Ideální nemovitost i pro turistický pronájem.

Dokumentace je v pořádku.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Má velmi dobré spojení s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s mnoha leteckými linkami odlétajícími ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.