Cena : 490 000 EUR                    Dům s 5 apartmány, jižní strana Viru 150 m od pláže

04.10.2023

ID: 1890 Dům s 5 apartmány na ostrově Vir je na prodej

Nachází se na pozemku o velikosti 353 m2. V jednom domě jsou tři byty. V přízemí je třípokojový byt s obývacím pokojem, kuchyní, 3 ložnicemi, koupelnou a krytou terasou. V prvním patře je jeden jednopokojový a jeden dvoupokojový byt.

V druhém domě jsou dva byty, které jsou ve fázi ROH BAU.

Dům se nachází na jižní straně ostrova a je napojen na městskou vodu a kanalizaci. Vzdálenost k moři je cca 150m. Obchody, restaurace a veškerá další potřebná zařízení se nachází v bezprostřední blízkosti.

Dokumentace v pořádku, možná dohoda

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Má velmi dobré spojení s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s mnoha leteckými linkami odlétajícími ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.