Cena : 370 000 EUR           Dům se 3 APT na Viru blízko moře a pláže

31.12.2023

ID. 1636 Dům se třemi apartmány na ostrově Vir je na prodej.

V přízemí domu se nachází apartmán s kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem, koupelnou, WC, dvěma ložnicemi a krytou terasou.

V prvním patře jsou dva byty. Každý apartmán má jednu ložnici, kuchyň, jídelnu, obývací pokoj a koupelnu. Byty mají přístup na prostornou krytou terasu. Ve dvoře je zahrada s grilem a třemi parkovacími místy. Dům je napojen na městskou kanalizaci a připravuje se vodovodní přípojka. V blízkosti je obchod, restaurace, kavárna a vzdálenost od moře je cca 250 metrů.

Dokumentace je v pořádku.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.