Cena : 235 00EUR      Dvojdomek v Privlaka

07.09.2023

ID : 1704 Dvojdům s garáží je na prodej v Privlace.

Skládá se z přízemí a prvního patra. V přízemí se nachází chodba, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, koupelna s WC a komora. Terasa je prostorná a krytá. Dům má venkovní a vnitřní schodiště, které vede do prvního patra, kde se nachází chodba, 4 pokoje a koupelna s WC. 

Z jedné ložnice je vstup na terasu 30 m2, ze které lze sejít po schodech do dvora domu. Dvůr je prostorný. Ve dvoře jsou parkovací místa, gril a udržovaná zahrada se zelení a ovocnými stromy. V bezprostřední blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost nezbytná pro každodenní život a turistiku (obchody, kavárny, restaurace, pošta, škola, školka a jiné). Vzdálenost od moře a krásných pláží cca. 250 metrů.

Dům prošel rekonstrukcí v roce 2017, byla renovována střecha, instalován polystyren, fasáda a PVC truhlářství. Voda je využívána z městského vodovodu, kanalizace je septik, městská kanalizace je ve výstavbě. Dokumentace je v pořádku.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.