Cena : 230 000 EUR                  Luxusní 3KK  apartmán na Viru 110 m od pláže Jih

01.09.2023


ID: APT RADOV/VIR Byt v novostavbě, 110 m od moře, přízemí, 60 m2 - Vir

Prodej bytu v novostavbě na ostrově Vir, jen 110 m od moře. Tento byt se nachází v přízemí bytového domu.

Dispozice pokojů sestává z chodby, 2 ložnic, koupelny, WC, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem a zastřešené terasy. 

Čistá užitná plocha popisované nemovitosti je 56,94 m2. Dále k bytu náleží parkovací stání a zahrada 6,8 m2.

Celková čistá plocha bytu s přístavky je tedy 60,83 m2.

Nastěhování do budovy je plánováno na léto 2023.

Centrum města Vir je pouze 1 km daleko.

Zařízení

Konstrukce z cihelných tepelných bloků. Zateplení fasády, 8 cm polystyren. Podlahové krytiny tvoří dlažba a parkety. Okna PVC s třívrstvým sklem. V bytě jsou celkem 3 klimatizace. Klimatizace jsou v obývacím pokoji a ložnicích. Dále elektrické podlahové vytápění v koupelně. V bytě je také komínová přípojka. Kromě toho jsou vchodové dveře odolné proti vloupání a požáru. Grilování na zahradě

Ostrov Vir je jedním z nejznámějších turistických center v Chorvatsku. Ostrov Vir se nachází na úplném severozápadě Zadarské župy. Je obklopeno Virským mořem a Povljanským průlivem, stejně jako četnými menšími zátokami. S pevninou je spojen mostem.

Členité pobřeží ostrova Vir, dlouhé 31,43 km, zdobí mnoho pláží, od písečných, oblázkových až po kamenité, skalnaté, od přeplněných, organizovaných pláží s rozmanitým vybavením až po intimní zátoky, jako součást nedotčené přírody. Pláže ostrova Vir, částečně umístěné vedle borových lesů s křišťálově čistým mořem, činí tento ostrov ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Kromě turistiky v letních měsících je Vir v zimě ideální oázou klidu pro rodinný život. Má veškerou potřebnou vybavenost: škola, školka, obchody, autobusové nádraží, restaurace a kavárny.

Vir je 26 km od Zadaru a 12 km od nejbližšího města Nin.