Cena : 346 218 EUR          Luxusní 3KK  apartmán (C) v Privlaka, první řada k moři

10.06.2024

ID: 1975  Nabízíme k prodeji luxusní byty v mimořádně atraktivní lokalitě. Nachází se v Privlace, místě nedaleko města Zadar. 

Lokalita je velmi oblíbená, v okolí jsou nově postavené rekreační vily a menší obytné budovy. Je velmi tichý, ideální pro odpočinek. V bezprostřední blízkosti je obchod, restaurace a MHD. Pláž je přímo před objektem, bez velkého množství lidí a extrémně čisté moře. V této  loklaitě je většina nových luxusních vil a apartmánových domů. TOP Lokalita. Zeleň.

Byt C - Velikost : 91, 11 m2 1. NP 

Byt je orientován na jih, bohatý na denní světlo. Odtud můžete vidět jeden z nejkrásnějších západů slunce.

 Byt se skládá z kuchyně s jídelnou a otevřeného obývacího pokoje se vstupem na pohodlnou terasu s výhledem na moře, dvou ložnic s balkonem, dvou koupelen, z nichž jedna je v ložnici, druhá v chodba, komora a balkon..

 Má venkovní parkovací stání. Je vybaven klimatizací.

Nemovitost byla postavena podle nejnovějších stavebních norem, což znamená vysokou kvalitu stavby.


Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.