Cena : 630 000 EUR        Luxusní APT mezonet s krovní terasou v Privlaka

22.02.2024

ID: 1567 Luxusní stavba - APT  4KK 

Nemovitost byla nově postavena podle nejvyšších stavebních standardů a nejnovějších trendů v bytové dekoraci, kde byl pečlivě vybírán každý detail.

Byt se nachází v  prvním patře bytového domu s vnitřními schody z bytu  do dalšího patra.

Skládá se ze 3 ložnic se skříněmi a postelí,  2  koupelen a komory. V předsíní je velká vestvěná skříň. 

 Byt má 2 lodžie, s nádherným otevřeným výhledem na moře + střešní terasu. 

Z bytu se vychází po schodišti do mezonetového patra kde se  nachází jídelna, obývací pokoj a kuchyňský kout a další  schodiště vedoucí na střešní terasu. Byt je zcela vybaven nábytkem. V kuchyni jsou 2 lednice s mrazáky a další vybavení. Střešní terasa poskytuje nádherný výhled na moře a okolí. 


Parkovací místo. 

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.