Cena : 381 000 EUR         Luxusní byt 3KK + střešní terasa na Viru

31.05.2024

ID: 2149  NOVÝ PROJEKT NA OSTROVĚ VIR*

Prodej luxusního bytu ve 2. patře menšího bytového domu, který tvoří celkem 3 byty, každý na vlastním patře. Budova je velmi moderně navržena a postavena podle nejnovějších stavebních norem. Poloha je mimořádně dobrá pro klidný pobyt na ostrově s těsnou blízkostí pláže (250 m) a dalšího vybavení (50-500 m v rámci nemovitosti).

Byt se skládá z kuchyně a jídelny a otevřeného obývacího pokoje se vstupem na pohodlnou krytou terasu, komory, koupelny a dvou ložnic, z nichž jedna má vlastní koupelnu. Má střešní terasu a 2 parkovací místa. Dispozice a plocha bytu si můžete prohlédnout na půdorysu ve fotogalerii nemovitostí.

Nabídka zahrnuje byty v přízemí a 1. patře domu s identickou dispozicí a rozlohou, vyvolávací cena - přízemí 343 000 Euro, 1. patro 294 000 Euro.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž K