Cena: 283 000 EUR         Luxusní byt 3KK s výhledem na moře

31.03.2024

 ID: 1734 Krásný byt na prodej na jižní straně ostrova Vir.

Byt se nachází ve druhém patře bytového domu. Skládá se z chodby, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, dvou ložnic a lodžie o užitné ploše 8m2. 

Byt nabízí nádherný výhled na moře. Byt je napojen na městský vodovod a kanalizaci, plně vybavený a klimatizovaný. Ve dvoře jsou k bytu dvě parkovací stání a zeleň 33 m2. Vzdálenost od moře a pláže je cca 150 metrů. V bezprostřední blízkosti jsou restaurace, obchody, kavárny a veškerá další zařízení nezbytná pro každodenní život a turistiku.

Dokumentace je v pořádku.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Má velmi dobré spojení s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s mnoha leteckými linkami odlétajícími ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.