Cena : 790 000 EUR                        Před dokončením luxusní dům na Viru 100 m od moře

23.03.2023

ID: VIRLUXRD Moderní, kvalitně postavený dům ve výjimečné a jedinečné lokalitě na Viru

Luxusní, moderní dům na prodej, nově postavený na ostrově Vir ve výjimečné lokalitě - 100 m od jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově a poloha domu je navíc atraktivní. Pozemek 388 m2. 

Dům se skládá z garáže (19,6 m2) a obytné části v přízemí (obytná část 48 m2 + terasa 68,10 m2) a v prvním patře (plocha 53 m2 + terasa 36,10 m2). 

Dům nabízí nerušený výhled na moře a ostrov Pag. 

Přízemí tvoří vstupní prostor, komora, toaleta a otevřený prostor, kde se nachází obývací pokoj, kuchyň a jídelna. Dvě prostorné terasy, na jih a sever.

 V prvním patře jsou dvě terasy s nerušeným výhledem na moře, koupelna a tři ložnice, z nichž jedna má vlastní koupelnu a krásný výhled na moře.

Systém klimatizace je navržen tak, aby každá vnitřní jednotka měla svou venkovní jednotku.

 V domě je komín a podlahové vytápění v koupelnách. Z vybavení vyzdvihneme špičkovou keramiku (Ceramiche Piemme), prvotřídní parkety z běleného, ​​kartáčovaného dubu (Tarkett), kámen Trogir plano, PVC truhlářství Rehau se žaluziemi a sítěmi proti hmyzu, sanitu Laufen a Aquestil, garáž Hörmann dveře s dálkovým ovládáním. Plochá střecha je provedena systémem Draco, na fasádě je kámen Benkovac Ben, tepelná izolace tloušťky 10 cm a 20 cm, což kromě kvalitního konstrukčního systému umožňuje energetickou třídu A+.

 Bazén a na pozemku je možné parkovat další 2 vozidla.

Dům se prodává dokončený a plánované dokončení výstavby je 4. měsíc roku 2023.