TOP !!! Cena : 990 000 EUR        Luxusní dům se 2 velkými 4KK   apartmány v první řadě k moři na Viru

30.04.2024

ID: 1900 V nabídce je nově překrásný dům na Viru, se dvěma velkými apartmány.

Dům je po celkové, nákladné rekonstrukci  v letech 2019/2020, nové rozvody el, vody, dispoziční řešení , nová střecha, fasáda, výměna oken, obklady, parkety, sanita.

Každý apartmán je o velikosti 4KK - 3 ložnice, jedna z nich má svoji koupelnu. Další2  ložnice - jsou po vstupu do chodbičky se skříněmi a zde je také jedna koupelna. 

V kaźdé místnosti je klimatizace / chlazení a topení i, celkem je v domě 10 klimatizačních jednotek . Ve 2  koupelnách jsou elektrické radiátory. 

Obývací pokoje jsou rozlehlé, po celém patře, a výhledy na moře jsou bezkonkurenční. Velká okna a relaxační kouty jsou velmi zajímavě řešeny. 

Kuchyňské linky jsou plně vybavené / myčka, el teplovzdušná trouba, indukční deska, v horním APT  je vestavná chladnička a mraznička, na přízemí je americká chladnička s mrazničkou.

V obývacích pokojích  a ve 2  ložnicích je TV, celkem v domě 4 ks .

Velké nádvoří se sezením a lehátky, dále z terasy je vstup do zastřešeného místa s grilem a letní kuchyní, v zadní části domu je vjezd na auta z vedlejší ulice. Schodiště venkovní vede do 1. NP, kde je velká terasa a vstup do druhého apartmánu. . 

Nádvoří je osázeno vrostlými palmami. Pláž přímo před domem.