Cena : 698 000 EUR        Luxusní novostavba Zadar Diklo

28.01.2024

ID: 2001 Luxusní dům s krásným výhledem na moře v Zadaru je na prodej. Nachází se v klidné části města, obklopen luxusním zázemím a zelení. Je orientován na jih a je bohatý na sluneční světlo. Nabízí fantastický výhled na jeden z nejkrásnějších západů slunce. Objekt je dvojdomek, část pozemku na kterém se nachází jedna stavba je 468m2, čistá obytná plocha 160m2, hrubá 220m2. Má vyhřívaný bazén o velikosti 32 m2.

Nemovitost je moderně navržená a velmi dobře postavená. Představuje velmi dobrou nákupní příležitost. Každá budova má 4 parkovací místa. Dům je plně vybaven podlahovým vytápěním, každý pokoj má vlastní klimatizaci.

V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou a otevřeným obývacím pokojem, prostorná terasa, spíž, prádelna a toaleta pro hosty. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde jsou 3 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Každý pokoj nabízí výhled na město, moře a zadarské souostroví.

Objekt je také vybaven video systémem a alarmem, který poskytuje další zabezpečení budoucím majitelům.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Má velmi dobré spojení s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s mnoha leteckými linkami odlétajícími ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.