Cena : 5 700 000 EUR     Luxusní resort 8 vil s bazény, fitnes, sauny, hřiště..  na Viru

31.05.2024

Activní  Resort je komplex komfortních domů se soukromými bazény, který se nachází v turistickém letovisku na ostrově Vir. Resort se skládá z 8 stejných vil.

Každý dům má 2 ložnice a je určen až pro 6 osob.

Každé přízemí má rozlohu 71 m2. Skládá se ze vstupní části, klimatizovaného obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, plně vybavené kuchyně (30 m2), dvou klimatizovaných ložnic s vlastními koupelnami (en suite) a samostatné toalety pro hosty. . .

Z obývacího pokoje je vstup na terasu 18m2, kde hosté najdou sadu zahradního nábytku.

Každá ložnice (13m2 nebo 15m2) je vybavena klimatizací, manželskou postelí a velkou šatní skříní. Má přímý vstup do vlastní koupelny se sprchovým koutem (4,5m2).

Podrobné informace o vybavení naleznete v sekci Charakteristika pod popisem nemovitosti.

Soukromá plocha kolem domu je cca 180 m2 a zahrnuje vlastní bazén o velikosti 24 m2 a hloubce 1,7 m, sluneční terasu se sprchou a lehátky a místo pro grilování.

Před budovou jsou 2 parkovací místa.

Resort má jacuzzi, saunu a posilovnu. Všechna tato zařízení jsou zahrnuta v ceně.

K dispozici jsou také fotbalové, basketbalové a volejbalové hřiště o ploše 340 m2 a velká trampolína.

Oblast letoviska je pod video dohledem.

Areál má fixní nájemné a je ideální pro dlouhodobou investici. Hlavní pláž se nachází ve vzdálenosti až 750 m. Centrum ostrova je vzdáleno jen pár minut chůze.

Dokumentace je v pořádku, na ceně je možné se dohodnout

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které je ozdobeno historickými památkami, stejně jako písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.