Cena : 700 000 EUR       Luxusní villa v CRNO / ZADAR

31.05.2024

ID: 2205 Moderně zařízená vila na prodej v Crnu nedaleko Zadaru. Tato vila o rozloze 190 m2 se rozkládá na 2000 m2 s možností dokoupení dalších 3000 m2 pozemku vedle vily. 

.Nabízí krásný panoramatický výhled na vlastní zahradu s 30letými olivovníky, vinnou révou a dalšími středomořskými rostlinami. Součástí areálu je také sad třešní, třešní, jabloní, hrušní a švestek. Před vilou je vysazen mohutný ořešák, který vytváří přirozený stín i v těch největších vedrech.

 Bazén nabízí neuvěřitelný panoramatický výhled. Tato vila je na trhu jedinečná svou blízkostí k městu (8 km) a přesto je to oáza klidu, skrytá před zraky.

Budova se skládá z přízemí a prvního patra. V přízemí je v pomocné budově prostorná jídelna, koupelna, obývací pokoj a tělocvična. Místo obývacího pokoje je možné udělat další ložnici s vlastní koupelnou (příprava provedena). V prvním patře jsou dvě ložnice, z nichž jedna se otevírá na balkon, další koupelna a obývací pokoj se vstupem na oba balkony. Dům se pronajímá od pátého do desátého měsíce pro turistické účely, takže je zde potenciál pro přivýdělek.