Cena : 210 000 EUR Novostvaba apartmán 3KK na Viru

20.12.2023

ID: 1606 Byt se dvěma ložnicemi ve výstavbě na ostrově Vir je na prodej. Nachází se v 1. patře menšího bytového domu. Čistá plocha je 72m2, 60m2 obytná plocha + 10m2 krásná terasa. má 1 parkovací místo. Na ostrově Vir probíhá připojování městského vodovodu a kanalizace, sousední objekty jsou již napojeny. V objektu bude vodojem a septik, který bude sloužit až do napojení na městskou síť.

Poloha je vynikající, blízko centra ostrova a krásné pláže bohaté na společenskou zábavu. Veškerá zařízení nezbytná pro život a turistiku jsou v dosahu 200-300m. Vzhledem k výše uvedenému ideální investice na dovolenou a turistický pronájem. Samozřejmě poskytuje příležitost pro klidný rodinný život.

Budova bude postavena v souladu se všemi nejlepšími stavebními standardy, podle současných trendů.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.