Cena : 420 000 EUR          Pěkný dům s bazénem na Viru

24.01.2024

ID: 1887 Krásná vila s bazénem a výhledem na moře na ostrově Vir je na prodej.

Nachází se na prostorném pozemku 503m2 a skládá se z přízemí a horního patra.

 V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s krbem pro příjemné a teplé zimní dny. K dispozici je také kuchyně s ostrůvkem. V přízemí je také koupelna. Z obývacího pokoje je vstup na terasu, kde je bazén.

Vnitřní schodiště vede do prvního patra domu, kde jsou tři ložnice, z nichž každá má přístup na terasu s nádherným výhledem na moře. V patře je také prostorná koupelna. Dům byl postaven v roce 2021 z vysoce kvalitních materiálů.

Je kompletně zařízený nábytkem  a jako takový se prodává. Má zavedenou turistickou půjčovnu.

Dům se nachází v klidné části ostrova Vir, obklopený borovým lesem.

Vzdálenost od první pláže je cca 500m.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které je ozdobeno historickými památkami, stejně jako písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné  město na pobřeží Jaderského moře. Je bohaté na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Má velmi dobré spojení s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s mnoha leteckými linkami odlétajícími ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.