Cena : 290 000 EUR       Přízemní dům na Viru s velkou zahradou

30.04.2024

ID. 1642 Jednopatrový dům se suterénem je na prodej v klidné části ostrova Vir.

Skládá se z chodby, kuchyně, jídelny, obývacího pokoje, koupelny a tří ložnic. K domu náleží prostorná krytá terasa. Pod terasou je velká komora. V suterénu je letní kuchyně. Dům má obytnou plochu 122 m2 a zahradu 277 m2. Ve dvoře jsou parkovací místa, venkovní sprcha a gril. Voda je využívána z vlastní jímky a odpad je septik. Objekt je klimatizován a má komín, v zimních měsících je možné vytápění. Vzdálenost od moře cca 350 metrů.

Dokumentace je v pořádku.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.