!!Cena : 365 000 EUR                    dům 3 APT  v Zatonu, 80 m od pláže

31.05.2024

ID: 1672 Dům se třemi apartmány je na prodej v bezprostřední blízkosti krásné písečné pláže v Zatonu, nedaleko města Nin. Dům byl postaven na pozemku 305m2, obytná plocha 172m2.

V přízemí se nachází apartmán sestávající z jedné ložnice, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, koupelny a terasy. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde jsou dva studio apartmány. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě, příjemné pro život i turistiku. Je kompletně zařízený a jako takový se prodává. Ve dvoře je možné parkovat více vozidel.

Veškerá potřebná občanská vybavenost je pár minut chůze od zařízení. Dům je klimatizovaný a má krb na dřevo.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.