Dům na ostrově Ugljan           Cena : 740 000 EUR

18.04.2024

Mar928/RD/ Ugljan Kamenná vila s luxusně vybaveným bazénem, ​​od kamerového systému, alarmu až po ručně vyrobený nábytek z masivního dřeva (dub) a veškeré spotřebiče potřebné pro dům, a finskou saunu.

 Kamenná vila je vzdálena pouhých 300 m od moře a pláže a poskytuje naprostou intimitu pobytu, protože zde nejsou žádní přímí sousedé, je obklopena středomořskou vegetací a olivovníky, s výhledem na moře a krásné okolí. Na dvoře je zahrada se středomořskými rostlinami, které jsou zavlažovány časově naprogramovaným ovladačem a zahradním dřevěným domkem jako skladiště. Dům je vyroben z tvárnic s tepelnou izolací 10 cm a zdiva z přírodního kamene o tloušťce 15 cm , celková tloušťka stěny je 55 cm. Okna, dveře a okenice jsou také vyrobeny ze dřeva (dub) s třívrstvým sklem IZO, vyplněným plynem a UV ochranou.

 Bazén s mozaikovou dlažbou má možnost ohřevu a chlazení, video dohled, alarm, programovanou závlahu, zahradní domek jako úložný prostor, ručně vyrobený nábytek z masivu (dub), každá ložnice má koupelnu se sprchou nebo vířivkou a čtyři koupelny) a finská sauna. Kamenná vila je vzdálena pouhých 300 m od moře a pláže a poskytuje naprostou intimitu bez přímých sousedů, obklopena středomořskou vegetací a olivovníky, s výhledem na moře a krásné okolí. Kamenný dům (vila) se nachází v oblasti Dalmácie nedaleko města Zadar, 20 minut trajektem na ostrov Ugljan, který je nejbližším ostrovem zadarského souostroví.