Cena : 719 000 EUR         Luxusní lokalita na Viru prodej apartmánového domu, 1. řada k moři 

06.05.2024

ID: KOZMar Nemovitost na prodej v exkluzivní lokalitě, první řada k moři. Nemovitost je vhodná k turistickému pronájmu a prodává se kompletně zařízená/vybavená kromě osobních věcí.

Bez nutnosti dalších investic! Instalovaná hydroizolace na fasádě a terasách, PVC tesařské práce, sítě proti hmyzu, nové klimatizace (v každé místnosti), renovovaná střešní krytina a plech.

Nemovitost je připravena k nastěhování.

Dům se skládá celkem ze 4 bytových jednotek, z nichž dvě jsou umístěny v přízemí budovy a dvě v prvním patře. Každý apartmán má otevřený výhled na moře.

Apartmán 1 se nachází v přízemí budovy a skládá se ze 2 dvoulůžkových ložnic, kuchyně propojené s obývacím pokojem, koupelny a terasy.

Apartmán 2 se také nachází v přízemí a je to garsoniéra skládající se z kuchyně spojené s postelí, koupelny a terasy.

Apartmán 3 se nachází v prvním patře domu a skládá se z otevřené kuchyně propojené s obývacím pokojem, koupelny, prostorné terasy, galerie sestávající ze 2 dvoulůžkových ložnic a další koupelny.

Apartmán 4 se také nachází v prvním patře domu a skládá se z otevřené kuchyně spojené s obývacím pokojem, koupelny, 1 dvoulůžkové ložnice a prostorné terasy s otevřeným výhledem na moře.

Výhledy na moře a Kaštelínu.