Cena : 1 150 000EUR      Luxusní dvojdům pravá strana Výhledy na moře, druhá řada k moři 

12.08.2023

ID: 1857Na prodej luxusní vila s panoramatickým výhledem na moře. Vila se nachází na ostrově Vir v části Prezida a je 30 metrů od moře. 

Krásná vila na prodej, druhá řada od moře na ostrově Vir.

Nachází se na pozemku o velikosti 268 m2 a skládá se ze 3 podlaží.

V přízemí je pokoj s otevřeným půdorysem,kde je obývací pokoj s kuchyní a jídelnou a krásná terasa 40m2.Vnitřní schodiště vede do patra domu,kde jsou 4 luxusně vybavené ložnice a dvě koupelny. V prvním patře je také terasa 30 m2 s výhledem na moře. Střešní terasa 85 m2 nabízí příjemný a relaxační pobyt. Na terase je jacuzzi a také letní kuchyně. Všechny terasy jsou pokryty travertinovým kamenem. Nábytek v domě je vysoce kvalitní a designový a každý pokoj je vybaven stejně. Každý pokoj je klimatizován, podlahy jsou pokryty dubovými parketami.

Zahrada domu je vyzdobena ve vysokém standardu podle krajinářského plánu. Zeď jako hranice k sousedům je obložena přírodním kamenem.

Samotná vila se nachází ve vzdálenosti 40 m od krásné pláže. Restaurace, kavárny a obchody se nacházejí v bezprostřední blízkosti.

Vybavení domu:

V domě je podlahové vytápění, které funguje na tepelné čerpadlo. Všechna okna mají elektrické rolety. Na dvoře je také 11KW Wallbox pro elektromobily.