Luxusní villa na Viru                    Cena : 1 600 000,-EUR 

16.09.2022

MAR/ VILA VANJA/VIR Luxusní dům na prodej v prestižní lokalitě, první řada u moře s dvěma bazény, ​​na ostrově Vir. Dům je částečně oddělený a obě jednotky se prodávají společně. Celková obytná plocha obou domů je cca. 400 m2, které je třeba ještě přidat do garáže, skladu, suterénu a kotelny, což je celkem přibližně 500 m2. Domy byly postaveny v roce 2011 na pozemku 1411 m2. K dispozici je celkem 10 parkovacích míst. K dispozici je suterén 20 m2. Dvůr je pěkně krajinářský, s palmami a olivovníky. Oba domy jsou ve výborném stavu; střecha je nová, okna jsou vyrobena z PVC materiálu s moskytiérami a elektrickými žaluziemi. Bylo instalováno 7 cm tepelné izolace. Podlahy jsou dlážděné. Oba mají již nainstalován komín, ale také krb.

První dům nebo vila se skládá z obývacího pokoje, kuchyně a jídelny, ložnice, prádelny, terasy a bazénu v přízemí a tří ložnic a dvou koupelen v podkroví. Z obou podlaží vily vede krásný výhled na moře. Je vybaven 5 klimatizacemi, podlahovým vytápěním v koupelnách (elektřina). Jeho bazén, který zvyšuje luxus tohoto domu, má 36 m2. Díky vynikajícímu vybavení domu má kategorizaci 4 **** a pouze drobné úpravy lze dosáhnout až 5 *****.

Druhý dům se skládá ze dvou bytů, jednoho v přízemí, který se skládá z obývacího pokoje, kuchyně a jídelny, koupelny, dvou ložnic, dvou teras, úložného prostoru, schodiště a bazénu v přízemí a v podkroví je další byt s obývacím pokojem, kuchyň , jídelna, koupelna, dvě ložnice a terasa. Výhled na moře se opět nabízí ze všech pater domu. Je vybaven třemi klimatizátory, topení v přízemí bytu je zajištěno podlahovým topením (solární a elektřina). Bazén má 25 m2.

Ostrov Vir je jedním z nejznámějších turistických cílů v Chorvatsku. Ostrov Vir se nachází na severozápadě Zadarské župy. Je obklopen kanálem Vir Sea a Povljana a četnými menšími zátokami. Je spojen s pevninou mostem.

31,43 km dlouhé členité pobřeží ostrova Vir je zdobeno mnoha plážemi, od písečných, oblázkových po skalnaté, skalnaté pláže, od přeplněných krajinářských pláží s rozmanitým vybavením až po intimní zátoky, jako součást nedotčené přírody. Pláže ostrova Vir, částečně rozkládající se podél borových lesů s křišťálově čistým mořem, činí tento ostrov ideální pro rodinnou dovolenou.

Kromě letní turistiky je Vir ideální zimní oázou klidu pro rodinný život. Má všechny potřebné vybavení: školu, školku, obchody, autobusové nádraží, restaurace a kavárny.

Vir je 26 km od Zadaru a 12 km od nejbližšího města Nina.