Cena :  280 000 EUR        Pěkný řadový domek 2 řada k moři, s výhledem na moře, Velebit se 2 byty

30.04.2024

ID: 1731 Řadový dům na prodej na ostrově Vir.

Skládá se z přízemí a prvního patra. V přízemí se nachází byt sestávající z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, koupelny a jedné ložnice. Z pokoje je vstup na prostornou krytou terasu.

 V prvním patře je identický apartmán s prostornou terasou s výhledem na moře a Velebit.

Vzdálenost od moře a pláže je 60 metrů. V bezprostřední blízkosti domu jsou obchody, kavárny, restaurace a veškerá další zařízení nezbytná pro každodenní život a turistiku.

Voda je využívána z vlastní studny, odpad je septik.

Ostrov Vir obohacuje během turistické sezóny velké společenské a zábavní programy, pro každého něco zajímavého. Je spojen turistickými loděmi s dalšími turistickými destinacemi, jako jsou známé křišťálově modré a písečné pláže Saharun, Kornati, Telašćica atd. Město Zadar je vzdálené cca. 25 km a letiště Zadar cca. 32 km. Nedaleko se nachází město Nin, které zdobí historické památky, a písečná pláž Kraljičina.

Města Zadar a Nin se nacházejí v bezprostřední blízkosti, což je velká výhoda pro bydlení a sezónní vyžití.

Je to ideální investice pro klidný život, proto je vhodný i pro turistický pronájem, který hostům poskytne idylickou dovolenou v městečku nedaleko Zadaru a Ninu.

Zadar je klidné, ale dynamické město na pobřeží Jaderského moře. Je bohatá na četné historické památky, společensky zábavné aktivity a středomořské speciality. Je mimořádně dobře spojen s různými národními parky, ostrovy zadarského souostroví, ale také s množstvím leteckých linek, které odlétají ze zadarského letiště Zemunik. To vše velkou měrou přispívá k výběru zahraničních turistů pro příjezdy turistů i pro nákup nemovitostí v těchto oblastech.